مجموعه باغ تالار آرشین با کادری مجرب و فضایی فوق العاده زیبا و لاکچری توانسته است تمام این آیتم ها را در خود جای دهد.

اجاره ماشین عروس

برای اجاره ماشین عروس، همه چیز بسته به سلیقه شماست. اگر همه کارهای عروسی تان را به موسسات خدمات تشریفات عروسی سپرده اید خودشان کارهای مربوط به اجاره ماشین عروس را هم انجام خواهند داد. اگر هم مشتری گل فروشی خاصی هستید، ممکن است خودشان ماشین را هم کرایه بدهند، اما اگر خودتان می خواهید برای اجاره ماشین عروس اقدام کنید، بحث تازه داغ می شود.

اگر قصد اجاره ماشین عروس به صورت ساعتی دارید، حتما یک زمان اضافی نیز در کرایه آن در نظر بگیرید و فکر بدقولی های میهمانان، عکاس ، آرایشگر و حتی ترافیک را بکنید تا برای تحویل آن اضطراب نداشته باشید.

بعضی از عروس و داماد ها ماشین های قدیمی و کلاسیک را دوست دارند که هزینه اجاره آنها بالاست و معمولا بدون راننده اجاره داده نمی شوند زیرا بسیار پیش آمده که ماشین عروس گل زده را با جرثقیل به تعمیرگاه برده اند. در صورتی که راننده ی مخصوص خود اتومبیل همراهتان باشد اگر مشکلی برای ماشین پیش آمد او با زیر و بم ماشین آشنا است و می تواند کمکتان کند. تازه اکثر این ماشین ها کولر ندارند و شاید نشستن در آنها برای عروس خانم با لباس عروس و تشکیلات آزار دهنده باشد. اگر لباس عروس بسیار پرچین و بزرگ و دنباله دار است، بهتر است به فکر اتومبیلی باشید که به اندازه ی کافی جادار باشد تا لباس عروس چروک نشود.

بعضی ها هم عشق ماشین های جدید و مدرن را دارند که هر کدام قیمت خاصی دارند. ماشین هایی مثل پورشه، لکسوس، مازراتی، آ او دی و … نیز قیمتی چند میلیونی دارند. ارزان ترین ماشین هم که پراید است.

ماشین عروس